Zavřít reklamu

Obří únik odhalil na 40 připravovaných her, které se možná objeví na E3

Zajímá vás, čeho se dočkáme na E3? Díky novému úniku možná víme o všem.

10. 5. 2018    

E3

Ačkoliv se snaží vývojáři a ostatní zasvěcené osoby držet veškeré informace o připravovaných hrách do poslední chvíle pod pokličkou, čas od času se to zkrátka nepodaří a na světlo světa jejich chystané projekty uniknou. Není to však jen herní svět, kde se podobné věci dějí. Své o tom ví i mnohé technologické společnosti, na jejichž chystané produkty se pořádá každoročně doslova hon, jelikož zákazníky veškeré novinky velmi zajímají. Aby ale někdo “provařil” naráz hned 40 nových her či produktů, to se jen tak nevidí. A přeci se to děje.

Toto faux paus se stalo včera večer kanadské pobočce obchodního řetězce Walmart, který na svůj web nahrál nejspíš nedopatřením na čtyři desítky nových herních pecek, které ještě nebyly představeny a některé z nich ani oznámeny. Na druhou stranu se blíží herní svátek E3, na kterém se odhalení spousty nových her dočkáme a tudíž by nebylo divu, kdyby měl Walmart tyto informace již dopředu znal na svůj web díky nim předpřipravil například na zahájení předobjednávek. 

A co všechno že se na webu objevilo? Je toho opravdu spousta. Krom nového Assassin’s Creed například i Gears of War 5, Borderlands 3, The Division 2 či The Last of Us 2. Na kompletní seznam se pak můžete podívat v Tweetu pod tímto odstavcem.

Těžko v tuto chvíli říci, zda je únik skutečný či nikoliv. Jak už tomu tak bývá, můžeme se v tomto případě opřít maximálně o screenshot webu Walmatru z Twitteru. Pokud se však zakládá tento únik na pravdě, máme se určitě na co těšit. Výčet her je totiž opravdu zajímavý a i kdybychom se na E3 dočkali jen strohých ukázek, zlobit se nebudeme. 

Zdroj: neowin