Zavřít reklamu

Objevily se nové detaily ohledně tajemné hry Elden Ring

Elden Ring vypadá na další libůstku od From Software, jak je na tom studio s novou hrou a co v ní bude?

31. 1. 2020     Zdroj

Elden Ring

Ohledně Elden Ring toho zatím nevíme tolik, kolik bychom opravdu chtěli. From Software poněkud nečekaně v minulém roce po vydání hry Sekiro: Shadow Die Twice, oznámilo nový titul. Tím je Elden Ring. Ten nabídne zcela nové prvky na jaké prý od studia nejsme zvyklí a navíc se na ní podílí i tvůrce Hry o trůny – George R.R. Martin.

Nyní se objevily informace od uživatele Omniho, který tvrdí, že se k němu dostaly novinky ohledně této hry. Titul by měl nabídnout otevřenější lokace, než tomu bylo dosud, ale nepůjde o čistý open-world. Hra se tak bude držet v určitých mantinelech. Mapa se prý hodně inspirovala Skotskem. To by mohla být příležitost pro to, aby i rytíři byli bližší evropskému vzoru, než tomu bylo v posledních souls hrách. Autoři prý hodně zapracovali na AI nepřátel. Ti budou reagovat na vaše útoky a lépe se bránit. Údajně by nepřátel mělo být opravdu hodně a jejich působení se bude měnit v závislosti na počasí a dne či noci.

Omni však dodává, že dokončení hry ještě není příliš blízko. To rozporuje předchozí zdroje, které tvrdily, že hra vyjde na aktuální konzole, a to už letos v létě. Na Taipei Game Show, která proběhne od 6. do 9. února však mají být k vidění nové hry a mezi nimi by mohl být i Elden Ring. Snad se tedy brzy něčeho dočkáme.