Zavřít reklamu

Nvidia odhaluje GTX 660 Ti

NVIDIA dnes odhalila skvělou novou zbraň pro hráče: Grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 660 Ti.

28. 8. 2012    

Tisková zpráva:

GPU založené na nejrychlejší a nejefektivnější grafické architektuře dneška je nyní k mání pro hráče, ceny začínají na 7 666 CZK a zahrnují plnou verzi již brzy vycházející hry Borderlands 2

 

 

SANTA CLARA, Kalifornie, 16. srpna 2012; Revoluční architektura NVIDIA® Kepler™, která od svého představení v březnu nastavila laťku v hraní na PC, stojí za uvedením nové grafické karty NVIDIA GeForce® GTX 660 Ti. Ta je v prodeji od dnešního dne s cenami začínajícími na 7 666 CZK.

 

GTX 660 Ti bude zásadním upgradem pro každého, kdo hraje na kartách s technologiemi předchozích generací. Znamená opravdový skok ve výkonu v těch nejnáročnějších PC hrách a hráči preferovaném 1080p neboli Full HD rozlišení. GTX 660 Ti je v průměru o 41 % rychlejší než GTX 560 Ti uvedená v roce 2011 a o 58 % rychlejší než GTX 470 z roku 2010.

 

Navíc ke skvělému výkonu nabízí GTX 660 Ti přidanou hodnotu v podobě plné podpory DirectX 11 teselace, technologií TXAA a PhysX® a také schopnosti zvládnout 3+1 monitor v rámci jediné karty.

 

Přidejte skvělou efektivitu a nízké TDP architektury Kepler a je jasné, že GTX 660 Ti znamená pro hráče nejstabilnější, nejtišší a co se spotřeby týká nejefektivnější grafickou  kartu ve svém cenovém segment. GTX 660 Ti ve výkonu dokonce drží krok s konkurenčními produkty, které jsou v řádu až o tisíc korun dražší a přitom spotřebovává až o 25 % méně energie[ii], což je skvělým výsledkem efektivity streamového multiprocesoru obsaženého v každém Kepler čipu.

 

Tyto úspory energie jsou ještě markantnější, když se dvě GTX 660 Ti karty spárují do SLI módu a ve výkonu potom předbíhají konkurenci až o 21 %.

 

Na omezený čas je připravena akce s vybranými e-tailery. Hráč, který si GTX 660 Ti koupí, k ní obdrží zdarma klíč plné verze hry Borderlands 2 od Gearboxu, která vychází příští měsíc. Borderlands 2 má našlápnuto stát se jednou z nejpopulárnějších PC her letošního roku a disponuje plnou podporou technologie PhysX, znamenající totální herní zážitek.

 

GTX 660 Ti je vyráběna 28 nanometrovou technologií architektury Kepler společnosti NVIDIA, stejně jako GTX 680GTX 670 a dvoučipováGTX 690, které byly uvedeny již dříve v průběhu letošního roku.

 

Dostupnost

Grafické karty NVIDIA GeForce GTX 660 Ti jsou nyní dostupné od všech světových výrobců, jako jsou ASL, ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle a Zotac.

 

Více informací o GeForce GTX 660 Ti můžete získat na www.GeForce.com. Další novinky, informace o společnosti a produktechNVIDIA, videa a obrázky naleznete v NVIDIA newsroom. NVIDIA Flickr stránka obsahuje GTX 660 Ti produktové fotografie.