Zavřít reklamu

Nový XBOX je teď obzvlášť výhodný. Vyměňte starou konzoli za novou

Komerční sdělení

22. 10. 2021    

Nastal čas vyměnit svou starou konzoli za novou. Nově totiž můžete prodat své použité zařízení a získat nový XBOX za bezkonkurenční cenu. A navíc jako bonus dostanete měsíční předplatné Xbox Game Pass.

Nový XBOX Series S teď pořídíte výhodněji než kdykoli předtím. Stačí, když přes stránku kupxbox.cz prodáte jakékoli své použité zařízení. Nemusí to být jen herní konzole, ale klidně i telefon, tablet nebo třeba chytré hodinky. Výkup totiž zajišťuje společnost Mobil Pohotovost. Výhodou také je, že kvůli prodeji nemusíte nikam chodit, stačí si objednat bezplatnou přepravu k sobě domů. Následně vám po kontrole zařízení bude připsána výkupní cena na bankovní účet a ještě získáte Xbox Game Pass Ultimate.

Pokud se například chystáte upgradovat z XBOX One S právě na nový XBOX Series S, pak vás novinka ve finále vyjde jen na 4 240 Kč. A jako bonus na vás čeká měsíční předplatné Xbox Game Pass Ultimate, který vám mimo jiné zajistí přístup ke knihovně s více než 100 vysoce kvalitních her, včetně těch nejlepších titulů od EA.