Zavřít reklamu

Nové informace o Battlefield 3

Díky prestižnímu Americkému časopisu Game Informer, který jako první na světě přinesl preview Battlefieldu 3 jsme se dnes dozvěděli nové zajímavé informace a navíc vám můžeme nabídnout i pár screenshotů. EA dle magazínu vydání plánuje ve čtvrtém čtvrtletí roku 2011 na platformy PC, PS3 a Xbox 360. Dočkat bychom se daleko realističtějších zvuků postav, zbraní […]

8. 2. 2011    

Díky prestižnímu Americkému časopisu Game Informer, který jako první na světě přinesl preview Battlefieldu 3 jsme se dnes dozvěděli nové zajímavé informace a navíc vám můžeme nabídnout i pár screenshotů.

EA dle magazínu vydání plánuje ve čtvrtém čtvrtletí roku 2011 na platformy PC, PS3 a Xbox 360.
Dočkat bychom se daleko realističtějších zvuků postav, zbraní a dopravních prostředků, jež nahrávali z různých vzdáleností.

Ve vývoji je třetí díl Battlefieldu již několik let a tvůrčí tým z DICE prý jen čekal na správnou technologii. Tou se stal engine Frostbite 2.0 použitý i v Battlefield Bad Company 2, jenž umožňuje až neuvěřitelnou destrukci budov. Na obrázcích můžete vidět, že po pár ranách do spodní části mrakodrapu se celá stavba hroutí jako domeček z karet.

Boji na autentičnosti přidá i technologie zvaná ANT, jež vylepšuje animace postav. Proto budou boje dle vývojářů daleko reálnější a autentičtější.

Hra pro jednoho hráče nabídne jak samostatný postup, tak i kooperační režim s přáteli. Celá kampaň začíná v Suleymaniyahu, části Iráku a postupně se dostaneme do míst po celém světě.

Multiplayerová část také nabídne spoustu rozmanitých map, které budou mnohem rozsáhlejší, než v Bad Company 2. Samozřejmostí jsou čtyři od sebe odlišné třídy (odhaduji Engineer, sniper, medik a ), z nichž každá sedne někomu jinému. Na bojištích se dle všeho budete moci utkat až se 64 hráči. U konzolí to však bude vzhledem k problémům se servery jen 24.