Zavřít reklamu

Nová produktová řada napájecích zdrojů Zalman LXII s certifikací ErP Lot 6

Tisková zpráva

5. 6. 2019    

Nové napájecí zdroje Zalman LXII najdou uplatnění především v herních sestavách a kancelářských a pracovních stanicích. Zdroje jsou dostatečně vybaveny pro využití v nových počítačových sestavách a splňují současné i budoucí nároky výpočetní techniky. Tiché a účinné chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem a integrovaným hliníkovým chladičem. Účinnost zdrojů dosahuje 85 %. Zdroje jsou vybaveny filtrem šumu EMI. Vysoce kvalitní použité komponenty a materiály garantují stabilní dodávku proudu, nízkou vedlejší spotřebu a dlouhou životnost zdroje s vysokou spolehlivostí, která dosahuje hodnot MTBF až 100 000 hodin.

Nové napájecí zdroje Zalman LXII jsou vybaveny funkcí aktivního PFC (Power Factor Correction), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Zdroje LXII mají ochranné obvody mimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu. Rozměry zdrojů jsou standardní 150 × 140 × 86 mm. Nové napájecí zdroje Zalman LX II jsou plně kompatibilní s procesory AMD i Intel včetně procesorů AMD Ryzen a Intel Coffee Lake 9. generace. 

Nové napájecí zdroje Zalman řady LXII se vyznačují nízkou spotřebou energie v režimu standby a dosahují hodnot certifikace ErP Lot 6. Spotřeba zdroje v režimu standby je nižší než 1 W. 

Cena a dostupnost:

Napájecí zdroje Zalman řady LM II budou k dostání ve druhé polovině roku 2019.

  • Více informací naleznete zde a zde