Zavřít reklamu

Nová mobilní RPG marvelovka má konečně datum vydání

Marvelovek není na smartphonech nikdy dost.

27. 7. 2021    

Pokud jste milovníky světa Marvelu, na mobilních telefonech toho moc zábavného k dispozici asi nemáte. Titulů z tohoto univerza je totiž jak na iOS, tak Androidu jako šafránu a ještě méně jich je pak skutečně kvalitních. Změna tohoto “trendu” je však na dosah. 

Je tomu již poměrně dlouho, co vývojáři z Netmarble ve spolupráci s Marvelem oznámili novou mobilní hru Marvel Future Revolution a to jak pro iOS, tak Androide. Jednat se bude konkrétně o RPG s otevřeným světem, ve kterém budete moci pobíhat právě za hrdiny ze světa Marvelu v čele se Spider-Manem, Kapitánem Amerikou, zeleným Goblinem a tak podobně. Minulý měsíc byly spuštěny na tuto hru předobjednávky, které naznačovaly, že hra dorazí až 30. září. Stane se tak však nakonec mnohem dříve. Vývojáři se totiž nechali slyšet, že mají v plánu titul vydat už 25. srpna. A aby toho nebylo málo, čekatele na něj potěšili novým trailerem.

Jak můžete výše vidět, titul nabídne 3D grafiku, která by mohla snést srovnání skoro i s konzolovými hrami. I přesto však bude titul dostupný i na poměrně stará a tedy i méně výkonná zařízení, což je rozhodně super. Dalším pozitivem je pak fakt, že bude hra dostupná zcela zdarma s tím, že si jí budete moci jako již tradičně zpříjemnit celou řadou nejrůznějších mikrotransakcí například ve formě kostýmů a tak podobně. Pokud by vás pak zajímala hratelnost, ta bude přesně taková, jakou asi lze od podobné hry čekat – tedy boj v kombinaci s plněním nejrůznějších úkolů. Zkrátka a dobře, je na co se těšit.