Zavřít reklamu

Nová hra z říše čarodějů? Podívejte se na uniklé záběry z chystaného RPG Harry Potter

Harry Potter se po letech vrátí na naše monitory a obrazovky. Velkolepé RPG je na cestě!

2. 10. 2018     Zdroj

Dnes se stalo něco, co neočekával vůbec nikdo. Nečekaně tu máme záběry z akčního RPG ze světa Harryho Pottera. Ukázka má 1 minutu a 20 sekund a je vidět že jde o uniklé záběry. Trochu se spekuluje nad tím, zda se nejedná o vydařený fake, ale něco nám dává tušit, že v tomto případě tomu tak nebude.

Harry Potter se vrací do videoherního světa

Video působí jako trailer, který se dostal na internet s předstihem. Střídají se v něm rychlé záběry plné akce a na konci je chybějící název. Je také dost možné, že autoři kvůli takzvanému „nahypování“ fanoušků toto video pustili předem. Kdo však stojí za touto hrou?

Mluví se o tom, že by to měl být nový titul studia Rocksteady. To je známé svou sérií o Batmanovi a nyní již přes 3 roky čekáme na plnohodnotný titul. Dle všeho by tomu tak mělo být, neboť Rocksteady spadá pod Warner Bros. Ten má práva na Harryho Pottera a rovněž mu patří toto studio.

Objevil se i popis toho, co by nás ve hře mělo čekat. Má se jednat o záležitost z pohledu třetí osoby. Hra bude otevřeným akčním RPG zasazeným do 19. století. Staneme se jedním ze studentů Bradavic a budeme prožívat neuvěřitelná dobrodružství, tak jako tomu bylo u Harryho Pottera či Newta Scamandera. Vy budete studentem pátého ročníku v Bradavicích, přičemž máte velké nadání pro magii a rovněž máte moc identifikovat pradávnou magii.

To vše vás nakonec zavede do Zakázaného lesa, kde mohou vaše potíže začít. Společně s profesorem Elezarem Figem budete rozplétat záhadu, která nám nabídne nový pohled do kouzelnického světa. Během hry půjde míchat lektvary, učit se nová kouzla, objevovat fantastická zvířata a mnoho dalšího. Nebudou chybět ani epické boje proti goblinů, čarodějům a temném magii.

  • Hráč si bude moci zvolit svou kolej a také se rozhodne, zda se vydá dobrou nebo špatnou cestou
  • Nebude chybět možnost navazovat vztahy s ostatními a objevovat nová tajemství
  • Prožijeme zcela odlišné dobrodružství od toho v knihách a filmech

Brzké oznámení dává smysl, neboť nás v kinech čeká snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, který dorazí 16. listopadu. Kdy lépe načasovat oznámení takové hry?