Zavřít reklamu

Nintendo Switch odhaluje své online služby

Společnost Nintendo zveřejnila detaily i o své online prémiové službě a známe také ceny.

8. 5. 2018    

Switch

Nebudeme si nic nalhávat a řekněme si na rovinu, že pokud v něčem Nintendo Switch ztrácí, tak jsou to online služby. Na jejich konzolích je zatím možné hrát klasický multiplayer, který běží na serverech této společnosti a rovněž existuje plně fungující online obchod. Na konkurenci to však zdaleka nestačí a bylo potřeba s tím něco udělat.

Nintendo tak před několika měsíci oznámilo, že v letošním roce dojde na velkou změnu. Tou bude nové prémiové členství, které bude nabízet svým majitelům řadu výhod. Ostatně tento systém používá jak Sony se svým PlayStation Plus, tak i Microsoft se svým Xbox Live Gold. Co ale bude obsahem tohoto členství?

Kolik bude stát a co členství nabídne?

Stejně jako u konkurence, tak abyste mohli i nadále hrát hry od Nintenda online, bude třeba být vlastníkem tohoto členství. Velkou výhodu si Nintedo připisuje tím, že roční členství bude stát 20 euro. Pro více členů rodiny, pak bude připraveno výhodné členství, které pokryje více účtů.

  • 1 měsíc – 3.99 euro
  • 3 měsíce – 7.99 euro
  • 1 rok – 19.99 euro
  • 1 rok pro Rodinný balíček – 34.99 euro

Další funkce, která se přidá v rámci členství je také ukládání vašich pozic do cloudu. Uložené save pozice, tak budete moci nahrát na cloud servery a odtud si je pak opět znovu nahrát do konzole, pokud se ke hře plánujete vrátit někdy znovu. Stejný systém funguje i u konkurence a uvidíme, zda Nintendo okopíruje i systém trofejí či achievementů. Hráči jsou zkrátka rádi odměňováni i těmito drobnostmi, tudíž věříme, že něco podobného určitě přijde. Služba odstartuje letos v září.

Zdroj: wccftech.com