Zavřít reklamu

Nintendo pro Wii U chystá kolekci her Game & Wario

Na Nintedo Wii U se chystá kolekce her Game & Wario.

7. 5. 2013    

Wario a jeho praštění přátelé jsou zpět ve zbrusu nové barevné kolekci bláznivých her s názvem Game & Wario. Hra, která vyjde exkluzivně pro Wii U a bude na trhu od 28. června 2013, plně využívá jedinečných vlastností ovladače Wii U GamePad ve spolupráci s televizní obrazovkou novým strhujícím způsobem a poskytne vám takový zážitek s Wariem, že budete chtít víc!

Wario fušoval do vývoje softwaru už od dob série WarioWare – prostě miluje nacházet nové způsoby, jak hrát hry na nejnovějších konzolích. Výsledkem je sada ztřeštěných her, které si můžete zahrát jen pomocí Wii U GamePadu a TV ať už s rodinou a přáteli nebo sami.

Single player mód obsahuje dvanáct her, ve kterých využíváte váš GamePad k řešení nejrůznějších herních úkolů: jako fotoaparát, luk který střílí šípy na televizní obrazovku nebo k ovládání lyžaře, který jede na diskotéku a spoustu dalšího!

Ve hře CAMERA máte za úkol zachytit na fotografii uprchlé zločince pomocí GamePadu! Na televizi se vám ukazují rušné ulice Diamond City, na které se díky GamePadu můžete podívat zblízka. Zarámujte hledané uprchlíky do vaší fotografie, aby byli snáze chyceni a získejte tak vyšší skóre!

Ve hře GAMER převezmete roli 9-Volta, dítěte, které bylo posláno do postele a snaží se s jeho přenosnou herní konzolí zoufale dosáhnout nejvyššího skóre. Jeho matka se ale plíží kolem aby ho chytila při činu – že si místo spaní hraje! Při hraní mikroher na GamePadu se budete muset dívat na televizní obrazovku, která ukazuje 9-Voltovu ložnici, protože budete muset předstírat, že spíte, kdykoli tam jeho matka vtrhne na kontrolu. Pokuste se ukrývat a hrát co nejdéle, abyste získali co nejvyšší skóre – jen se nenechte chytit, nebo hra skončí!

Můžete také zkusit štěstí s Chick-N-win, vynálezem ve tvaru kuřete, který snáší kapsle obsahující více než 200 podivných báječných hraček, se kterými si můžete hrát – každá z hraček představuje něco zábavného, co můžete dělat s GamePadem.

Game & Wario také přestavuje nový zvrat ve hraní na Wii U s ostatními: používáním GamePadu můžete sdílet zábavu s vašimi přáteli a rodinou v různých hrách s multiplayer módem.

Ve hře DISCO bojujete proti přátelům v taneční bitvě s prsty, kde každý hráč drží jeden konec GamePadu a snaží se přelstít svého soupeře šikovným pohybem prstů, rytmicky se dotýká displeje na třech místech a soupeř ho pro další postup musí následovat. Každý „krok“ mimo vydělá soupeři body navíc. K výhře je potřeba nejvyšší skóre, tak se ujistěte, že postupujete v rytmu hudby!

Ve hře FRUIT hraje dohromady až pět hráčů různé role: jeden hráč se stane podlým zlodějem ovoce a s pomocí GamePadu pracuje v utajení, ostatní jsou agenti a sledují TV obrazovku – pomocí svých sledovacích schopností se pokouší v davu zpozorovat, když ovoce zmizí.  Agenti vykonávají svou práci v prostředí chaotických ulic, rušné dopravě a kouře z komínů, které jim ztěžuje rozhled. Na konci hry se každý z agentů podívá na GamePad aby ukázal, kdo je podle jeho názoru zloděj. Ale jen agent s nejbystřejším okem může vyhrát, protože potenciální zlodějové zobrazení na GamePadu jsou si často podobní!

Ve hře ARTWORK může až pět hráčů soutěžit v kreslení. Každý hráč se snaží nakreslit vybrané slovo tak rychle, jak jen to na GamePadu jde a ostatní hráči hádají, co by to mohlo být. Je to extrémní test komunikace s přáteli a rodinou – body sbíráte jak za správné uhádnutí, tak za nejrychlejší kresbu!

Tato hra je také propojena s Miiverse v Miiverse ARTWORK, kde si můžete vybrat jeden ze čtyř návrhů a nakreslit ho do 60 sekund, po kterých je vaše mistrovské dílo nebo  čmáranice posláno do Miiverse k ohodnocení ostatními! Dokonce je možné navrhnout svá vlastní slova, která by měli kreslit ostatní. Tato slova mohou být později umístěna v sekci Gallery v Miiverse Artwork, jako některé z populárních slov, které ostatní hráči rádi kreslí!

Game & Wario vychází exkluzivně pro Wii U v Evropě již 28. června 2013. Game & Wario je zábavná kolekce šestnácti her a stovek hraček představujících nesčetné využití Wii U GamePadu.  Odvažte se s Wariovými jedinečnými hrami se svou rodinou a přáteli!