Zavřít reklamu

Nintendo 3DS – datum vydání a hry

Ubisoft včera oznámil, že bude podporovat blížící se uvedení Nintenda 3DS™ na trh vydáním 8 her v první polovině roku 2011. Ubisoft, uznávaný průkopník na nových platformách, využívá výhody stereoskopického 3D a dalších inovačních prvků nové handheldové konzole Nintendo 3DS, aby vytvořil rozmanitou nabídku her. Line-up Ubisoftu pro Nintendo 3DS™ zahrnuje originální ztvárnění jejich nejpopulárnějších […]

21. 1. 2011    

Ubisoft včera oznámil, že bude podporovat blížící se uvedení Nintenda 3DS™ na trh vydáním 8 her v první polovině roku 2011. Ubisoft, uznávaný průkopník na nových platformách, využívá výhody stereoskopického 3D a dalších inovačních prvků nové handheldové konzole Nintendo 3DS, aby vytvořil rozmanitou nabídku her. Line-up Ubisoftu pro Nintendo 3DS™ zahrnuje originální ztvárnění jejich nejpopulárnějších sérií jako je Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Ghost Recon, Rayman, nebo Driver.

„Ubisoft je lídrem ve vývoji inovačního obsahu pro platformy Nintendo a jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v této tradici, nabízející řadu titulů na Nintendo 3DS ze kterých si vybere skutečně každý.“ říká Yves. „Tvůrčí týmy Ubisoftu vyvinuly bohatý line-up her, které využívají výhod úžasných inovací, které Nintendo vytvořilo pro svou novou handheldovou platformu 3DS.“

Historie unikátnosti Ubisoftu na platformách Nintendo zahrnuje miliony prodaných kusů na Wii jako Just Dance, Rabbids, Red Steel, a nejlépe prodávanou licenci Imagine and Petz na Nintendo DS.

Hry Ubisoftu, které budou dostupné v první polovině roku 2011 s vydáním Nintenda 3DS v Severní Americe a Evropě jsou:

  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Sam Fisher je zpět v tomto mistrovském díle akčního žánru, které spojuje napětí a realismus, jenž je podstatou série s nebývalou realitou akce a dostupností díky stereoskopickému 3D a inovativnímu ovládání na Nintendu 3DS™.
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Shadow Wars: první taktická hra Ghost Recon, zahrnuje před očima vystupující 3D scény a herní efekty, široké možnosti vedení týmu a 1 versus 1 multiplayer mod na jedné konzoli.
  • Rayman 3D: jedna z nejpopulárnějších sérií všech dob se objeví i na Nintendu 3DS™ s výjimečným zážitkem z platformy, která bude plně využívat všechny své výhody. Ohromujícími 3D efekty a plné využití otáčivého Padu. Adaptace Rayman 2 The Great Escape, bude zahrnovat velké aktualizace klíčových prvků hry, jako je dostupnost, vývoj a učení.
  • Rabbids 3D: králíci jsou zpátky a tentokrát mají neomylný plán invaze do lidského světa, dobýt dějiny v jejich prvním dobrodružství, které bylo vyvinuté exkluzivně pro Nintendo 3DS™.
  • James Noir’s Hollywood Crimes: zbrusu nová licence vytvořená exkluzivně pro Nintendo 3DS™. James Noir Hollywood Crimes dělá z hráče hlavní postavu v zamotaném skládankovém dobrodružství, které se odehrává v interaktivním 3D světě, se 150 skládačkami a hlavolamy k vyřešení.
  • Driver Renegade: první akční závodní hra na Nintendo 3DS™, která umožňuje hráči zažít intenzitu a brutalitu městské automobilové honičky ve 3D. Hráči budou v roli hrdiny této série, Johna Tannera a použijí akcelerometr k popuštění uzdy svým městským řidičským dovednostem.
  • Combat of Giants Dinosaurs 3D: Tato 3D vychází z populární licence pro děti a spojuje prozkoumávání a přizpůsobení s boji v reálném čase. Hráči budou ponořeni do kataklyzmatického vesmíru a prožijí opravdový 3D bojový zážitek.
  • Asphalt 3D: vyvinutý Gameloftem a vydaný Ubisoftem, Asphalt 3D přináší všechno vzrušení a rychlost ve 3D zážitku a zahrnuje více než 40 licencovaných vozidel, 17 exotických lokací a kompletní funkčnost StreetPass™.