Zavřít reklamu

Nenechte si ujít launch trailer k očekávané hře Spider-Man

Spider-Man se blíží a připomíná se svým launch trailerem. Za necelý měsíc to vypukne!

14. 8. 2018     Zdroj

Necelý měsíc nás dělí od nového dobrodružství pavoučího muže a Insomniac poněkud přidává na mediální masáži. A dobře se mu to daří. Ačkoliv poněkud překvapivě tu máme již launch trailer, který vychází poněkud předběžně. Spider-Man bude jedním z hitů podzimu a Sony to dobře ví.

Pavoučí muž opět na scéně

Marvel rozjel velkou anabázi za to, aby vznikaly kvalitní titulu z jeho portfolia a Spider-Man bude takovým prvním výkopem. Jak totiž víme, tak studio Crystal Dynamics pracuje na hře Avengers a Marve již potvrzoval, že jsou další studia, která tajně připravují další projekty. Těžko v tuto chvíli hádat, zda půjde o nějaké týmovky nebo sólovky. Celkem zajímavé by bylo vrátit na výslunní například Fantastickou čtyřku, když se to filmově příliš nepodařilo.

Spider-Man má zejména pro Sony velkou cenu v tom, že jde o exkluzivní titul pod vlastním studiem. Nejspíše tu hrají roli práva, která Sony na postavu vlastní, čímž ji zatím nepustí z ruky. Launch trailer nám ukazuje, kdo všechno bude mít v tomto titulu nějaké slovo. Už víme, že zde bude Mary Jane, tetička May či Miles Morales.

Nebudou chybět ale ani záporáci, kterých bude relativně dost. Objeví se Scorpion, Rhyno, Mister Negative, Kingpin, Vulture, Norman Osborn a mnoho dalších. Je jasné, že nám autoři ještě zdaleka neukázali všechny.

Spider-Man dorazí 7. září exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Bude obsahovat kompletní české titulky.