Zavřít reklamu

Namco Bandai oznamuje službu World Tekken Federation

Namco Bandai oznámilo svou nejnovější službu, kterou připojí k titulu Tekken Tag Tournament 2. Jedná se o World Tekken Federation.

14. 8. 2012    

Společnost NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S., přední vydavatel a vývojář videoher, dnes oznámila, že společně s celosvětovou premiérou hry TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 spustí i online sociální komunitní službu World Tekken Federation. K vydání zmíněné hry pro zábavní počítačový systém PlayStation 3 a videoherní a zábavní systém Xbox 360 od společnosti Microsoft a ke zprovoznění portálu dojde v týdnu od 10. září 2012.

Služba World Tekken Federation poskytne fanouškům hry TEKKEN sociální komunitní platformu, díky níž budou moci porovnávat své statistiky s ostatními hráči z celého světa, vytvářet a spravovat týmy se svými přáteli, utkávat se v online turnajích a diskutovat o strategiích, jejichž propracovanost nesnese v žánru bojových her srovnání.

„World Tekken Federation je bonusová služba, jejímž cílem je propojit celosvětovou komunitu fanoušků série TEKKEN způsobem, který u bojové hry dosud nebyl k vidění,“ řekl Carlson Choi, viceprezident marketingu společnosti NAMCO BANDAI Games America Inc. „Sjednocení globální komunity fanoušků TEKKEN je úžasný krok, který nám po vydání TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 výrazně pomůže rozšířit soutěžní povahu celé série.“

 

Služba World Tekken Federation rozšíří hru TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 o následující klíčové prvky:

Přístup k informacím: World Tekken Federation představuje pro rozsáhlou herní komunitu hlavní rozcestník ke všemu, co se týká světa TEKKEN. Probírejte na diskusních fórech strategie k jednotlivým postavám či sadám úderů a získávejte cenné informace od ostatních členů komunity. Spojujte se s ostatními hráči série TEKKEN, připojujte se do týmů či si vytvářejte vlastní a porovnávejte své osobní statistiky či záznamy svého týmu s ostatními soupeři v žebříčku. Vedoucí týmů mohou také nabírat slibné hráče z celého světa a vytvářet tak hvězdné sestavy, jimž se nikdo nevyrovná.

Trénink: Ve World Tekken Federation mohou hráči najít nepřeberné množství statistik bojovníků, které mohou použít k porážce nepřátel v aréně King of Iron Fist. Hráči si mohou zobrazit a analyzovat karty jednotlivých protivníků a prostřednictvím kompletní historie zápasů o nich získat cenné informace. Zjistěte, které kombinace postav fungují v týmech nejlépe a kterým bojovníkům je zapotřebí se v komplexním režimu Fight Lab hry TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 věnovat hlouběji. Hráči zde také mohou načerpat cenné informace o svých protivnících, až se s nimi příště utkají v ringu.

World Tekken Federation umožňuje hráčům neustálý kontakt se světem TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 prostřednictvím libovolného zařízení připojeného k internetu a přináší jim tak ještě více zábavy ze hry. Zaregistrujte se a získejte z domova, v práci či na cestách přístup k exkluzivním zprávám z komunity, trofejím pro World Tekken Federation, zasvěceným diskusím a detailním hráčským statistikám.