Zavřít reklamu

Na smartphony konečně po letech čekání dorazí RPG Star Wars Knights of the Old Republic II

Stanete se Jediem nebo Sithem? Rozhodnout se budete moci i na mobilech.

8. 12. 2020     Zdroj

Aspyr a Lucasfilm dnes oznámili, že se ikonické RPG Star Wars Knights of the Old Republic II: Sith Lords po šestnácti letech od vydání konečně podívá i na mobilní zařízení. Hra staví na prvním dílu, který vycházel z tradice her na hrdiny od vývojářů z Bioware, druhý díl si poté vzali na starost dříči z Obsidian a vytvořili dnes již legendární hru a společně s ní rozšířili zcela novou oblast historie Hvězdných válek. Mobilní port bude mít na starosti Aspyr a vyjde 18. prosince.

Star Wars Knights of the Old Republic II: Sith Lords se stále hraje jako klasické západní RPG, díky kterým si vysloužilo svou dobrou pověst studio Bioware. Ovládáte družinu bojovníků  s různými schopnostmi, kterým během jednotlivých potyček plánujete útoky. Hlavním lákadlem je ale příběh zasazený do známého světa, ve kterém se ocitne v kůži jednoho z posledních Jediů a budete se rozhodovat, jestli půjdete cestou světla nebo temné strany Síly.

Vývojáři z Aspyr se podělili o dlouhodobá přání fanoušků, kteří se na port druhého dílu těšili už od vydání mobilních verzí dílu prvního v letech 2013 a 2014. Vývoj mobilních Sith Lords byl během let několikrát pozastaven ze zatím neznámých důvodů. Čekání je ale ovšem už u konce a 18. prosince se dočkáme hry na Androidu i na iOS.