Zavřít reklamu

Na smartphony dorazila zajímavá retro hříčka Dadish 2

Roztomilé retro plošinovky ještě v žádném případě nevymřely.

18. 1. 2021     Zdroj

Máte rádi hry s grafikou s nádechem retra? Pak pro vás máme tip na super kousek, který teprve dnes dorazil do App Store a Google Play. Řeč je konkrétně o titulu Dadish 2 z dílny Toma Younga vlastnícího vývojářské herní studio CatCup. Ve hře se stejně jako v prvním díle vtělíte do kůže oživlé ředkvičky, jejímž hlavním úkolem je chránit v drsném světě své potomstvo a to v klasickém arkádovém herním pojetí ve 2D. 

Dadish 2 nabídne svým hráčům přes 50 úrovní s originálními světy, které dají všem hráčům zabrat na dlouhé hodiny. Chybět samozřejmě nebudou ani klasické boss fighty, pro které je připraveno celkem pět bossů. Poměrně příjemnou zprávou je pak plná podpora herních ovladačů, díky čemuž se stane hratelnost hry skutečným zážitkem. Více spoilerovat však nechceme a proto vás na hru jen navnadíme skrze video nad tímto odstavcem. 

Pokud vás podobné tituly lákají, určitě si Dadish 2 zamilujete. A když ne, vadit vám to ve výsledku nemusí. Stejně jako první díl, je i druhý v App Store a Google Play ke stažení zdarma, byť samozřejmě s reklamami. Pokud byste je pak nemohli vystát, skrze mikrotransakci lze odemknout i verzi bez veškerých reklam. Tak na co ještě čekáte? Vzhůru do ředkvičkového světa!