Zavřít reklamu

Na smartphony dorazí po 7 letech čekání Albion Online

Čekání je u konce. Že ale bylo nekonečné!

4. 6. 2021    

Pamatujete si ještě na oznámení mobilního titulu Albion Online? Že ne? Nedivíme se. K jeho ohlášení totiž došlo už v roce 2013 – tedy před více než sedmi lety. Hra, na kterou už snad všichni zapomněli, se však nyní konečně dočká vydání. 

Hra, kterou mohou hráči znát například i z počítačů, vtrhne na iPhony a Androidy “už” 9. června jakožto dle slov vývojářů perfektní MMORPG se schopností synchronizace postupu napříč všemi zařízeními, na kterých jí budete hrát. Jak kvalitní nicméně port na mobily bude si nikdo zatím odhadovat netroufá, jelikož se na něj čekalo tak extrémně dlouho, že si nikdo jinou předpověď než pozitivní snad ani nedovolí vyřknout. Minimálně z videí však vypadá titul více než dobře. Ostatně, přesvědčte se sami. 

Jak už to u typově podobných her bývá, bude v App Store a Google Play dostupná zcela zdarma s tím, že v ní bude možno nakoupit obrovské množství nejrůznějších herních předmětů a tím de facto vývojáře podpořit. Máte-li tedy podobné typy her v oblibě, 9. červen bude váš den.