Zavřít reklamu

Na mobily konečně dorazilo ikonické RPG RuneScape

Milovníci RPG, jásejte!

17. 6. 2021     Zdroj

Mezi milovníky RPG bychom zřejmě jen stěží hledali někoho, kdo nikdy nezkoušel či minimálně neslyšel o titulu RuneScape. Tento titul lze totiž bez jakékoliv nadsázky označit za jedno z nejikoničtějších a vlastně i nejstarších RPG světa. Je proto skoro až s podivem, že se doposud RuneScape mobilním telefonům vyhýbalo. To se ale počínaje dneškem mění. 

Vývojáři ze studia Jagex oznámili plány dostat RuneScape na smartphony již v dubnu s tím, že v témže měsíci spustili i možnost předregistrace pro nadšence, kteří nechtěli v žádném případě na titul zapomenout. A právě těm dorazila dnes oznámení ohledně uvolnění titulu spolu s exkluzivními odměnami, které Jagex předregistrovaným hráčům nabízí. Řeč je konkrétně o účesech, mečích, domácích mazlíčcích, zlepšením expení a tak podobně. Vzhledem ke košatosti odměn vás tak asi nepřekvapí, že se do hry předregistrovalo více než 1,8 milionů hráčů, což je skutečně solidní číslo.

Co se týče hry jako takové, ta se od své počítačové předlohy samozřejmě v ničem neliší, Těšit se tedy můžete na otevřený svět plný nástrah, se kterými můžete jak sami, tak v týmu zápolit a zvyšovat si tím svůj level. Máte-li tedy podobné typy her rádi, určitě si tuto vyzkoušejte. Rozhodně za to stojí. A pokud jí už hrajete, není nad jejím stažení na mobil třeba vůbec váhat.