Zavřít reklamu

Na mobilech si již brzy zahrajeme herní pecku Warframe

Další špičkový titul hlásí nástup na mobily.

20. 7. 2021    

Skutečně kvalitní herní kousky už dávno nejsou výsadou jen pro počítače a konzole. Vývojáři se totiž čím dál více zaměřují i na mobilní hry a to buď formou portu konzolového či počítačového titulu na mobilní displeje, nebo vyloženě vytvořením vlastního exkluzivního kousku. A právě port dalšího skutečně zajímavého titulu se nyní kvapem blíží. Řeč je konkrétně o Warframe. 

Máte-li rádi střílečky, Warframe vám zcela určitě není cizí. Na konzolích se totiž jedná o velmi oblíbený titul vynikající převážně v širokých možnostech uzpůsobení výstroje i výzbroje. Dalším pozitivem je pak velmi hezká grafika a hratelnost, která je srovnatelná s těmi nejvyhlášenějšími akčními tituly. Ostatně, lze tak usuzovat i z videopředstavení, které proběhlo na Tennoconu. Z toho mimo jiné vyplývá, že je titul zřejmě skoro dokončen a byť zatím oficiálně nevíme, kdy na mobily dorazí, očekávat se dá v brzké době. 

A na co že se můžeme ještě u mobilní verze Warframe těšit? Například na podporu cross-play u multiplayeru, díky čemuž by mohl mobilní gaming jen vzkvétat, nebo na podporu cross-savů u singleplayerové části, díky čemuž budete moci zjednodušeně řečeno ve hře na mobilu pokračovat tam, kde jste skončili například na konzoli, což je jistě super. Podtrženo, sečteno – čeká nás zkrátka titul, který si zaslouží pořádnou dávku pozornosti.