Zavřít reklamu

Na iPhony míří dřívější rybářská androidí exkluzivita River Legends: A Fly Fishing Adventure

Milovníci rybaření a zároveň Applu, jásejte.

27. 4. 2021     Zdroj

Jste-li milovníky rybaření a zároveň majiteli iPhonů či iPadů, následující řádky vás zcela určitě velmi potěší. Studio Dantat stojící za oblíbenou androidí exkluzivitou River Legends: A Fly Fishing Adventure se totiž rozhodlo oznámil, že svůj skvělý titul začne uvolňovat i pro platformu iOS – tedy právě iPhony a iPady. 

Titul lze popsat jako jakýsi retro rybářský simulátor, který vám umožní lovit ryby po celém světě pomocí nejrůznějších technik. Samozřejmostí je pak nasazení RPG prvků, které zlepšují vaše vlastnosti a díky tomu tak dělají lov buď jednodušší, nebo v případě tvrdších a těžších úlovků celkově zvládnutelný. Nejen ryby však budou ve hře proti vám. Počítat totiž musíte třeba i se změnami vodních proudů, povětrnostními podmínkami či klidně jinými rybami, které váš vysněný úlovek vyplatí a lovení se kvůli tomu prodlouží. 

Máte-li tedy na podobný titul chuť na pořádné rybaření s kabátkem, který vás vrátí o pěkných pár (desítek) let zpět a zároveň vám nevadí si za hru zaplatit, určitě dejte River Legends: A Fly Fishing Adventure na iPhonech šanci. Vyjde vás na příjemných 79 Kč a podle dostupných recenzí stojí skutečně za to.