Zavřít reklamu

Na druhou konferenci Ubisoft Forward se můžeme podle vývojářů těšit již v září

Vývojáři z Ubisoftu rozhodně nelení a po rekordně sledované konferenci Ubisoft Forward nám zajistí přídavek. Kdy se dočkáme dalšího streamu?

23. 7. 2020     Zdroj

Ubisoft

Herní gigant v podobě Ubisoftu se netají tím, že má ve vývoji hezkou řádku očekávaných her, o nichž však informace pečlivě dávkoval a většina podrobností pocházela především z rukou leakerů a díky neuhlídaným únikům. Jakýsi přelom v tomto ohledu zajistila konference Ubisoft Forward, která proběhla před několika týdny a navnadila fanoušky na nadcházející tituly. Vývojáři se navíc marketingovými plky a planými řečmi příliš neoháněli, spoléhali na ukázky z her a živé představení. Je nicméně pochopitelné, že tvůrci nestihli vše představit během tak krátké doby a bylo více než jasné, že nás čeká další ze série konferencí.

V pořadí druhá prezentace Ubisoft Forward nás tak podle nejnovějších informací má čekat již v září. Ačkoliv Ubisoft nic oficiálně zatím nepotvrdil, za spekulacemi vězí rozhovor s akcionáři a investory, kde se o této skutečnosti měl generální ředitel Yves Guillemot explicitně zmínit. Dočkat bychom se tak mohli delší ukázky z chystaného hackerského Watch Dogs Legion i vlažně přijatého Assassin’s Creed: Valhalla. Na výsluní by se pak mohlo dostat i pirátské Skull and Bones, o němž dosud vývojáři více méně mlžili. Na podrobnosti si ještě budeme muset počkat, ale již nyní je jisté, že se máme rozhodně na co těšit.