Zavřít reklamu

Na Alze můžete nyní vyhrát Apple Watch či spoustu jiných smartwatch

Komerční sdělení

3. 11. 2020    

Soutěžíte rádi? Výborně. Pak se vám totiž budou následující řádky velmi líbit. Na Alze totiž běží od začátku listopadu zajímavá soutěž, v rámci níž můžete vyhrát celkem 100 kusů chytrých hodinek, mezi kterými naleznete i Apple Watch. Jak na to?

Pravidla soutěže jsou naprosto jednoduchá. Stačí, abyste od 1. do 13. listopadu nakoupili na Alze alespoň za 1000 Kč a objednávku zaplatili online, odpověděli správně na soutěžní otázku na jejím webu a pak už se na vás jen usmálo štěstí v následném slosování. Pokud se tak stane, dostanete od Alzy parádní smartwatch z dílny Fitbit, Garmin či Apple. Model, který dostanete, se pak bude odvíjet podle toho, v jaký den se na vás usměje štěstí. Například dnes se hraje o hodinky Garmin Vivomove 3 Style, zítra pak od Apple Watch Series 5 a ve čtvrtek o Garmin Vivoactive 4. Pokud vás pak lákají nejnovější Apple Watch, 11. 11. se hraje o Apple Watch SE a 13. 11. pak o Apple Watch Series 6.

Pokud jste tedy v uplynulých dvou dnech na Alze nakoupili, potažmo jste tak učinili dnes či se na nákup v následujících několika dnech chystáte, určitě si soutěž nenechte ujít. Skvělé chytré hodinky zdarma totiž potěší zcela určitě vždy.