Zavřít reklamu

Mrkněte na parádní záběry námořní bitvy z nového Assassin’s Creed Odyssey

Napněte plachty. Námořní bitvy v Assassin’s Creed Odyssey si opět užijeme naplno.

20. 8. 2018    

O novém dílu série Assassin’s Creed, který se tentokrát jmenuje Odyssey a zavede nás do starověkého Řecka, se toho již řeklo a napsalo opravdu spoustu. S blížícím se vydáním této hry ale vyplouvají na povrch další a další novinky, díky kterým máme na tuto herní pecku čím dál větší chuť. Navnadit se nyní můžeme například parádním videem zachycujícím námořní bitvy či potápění se.

Když do Assassin’s Creed námořní bitvy dorazily, žádného hráče nenechaly chladným. Jedná se totiž o skutečně povedenou herní možnost, která vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny hraní. Vývojáři v Ubisoftu jsou si toho samozřejmě moc dobře vědomi a do Odyssey je opět přidali. Díky tomu si tak budeme moci užívat parádní válečnou vřavu přímo na vlnách Egejského moře, která bude podle vývojářů inspirována bájnými cestami Odyssea. 

Hráči si budou moci užít obří mapu, která nabídne nespočet možností k seberealizaci. Co se pak týče lodí, ty budou prý skvěle ovladatelné a budou umožňovat velké zrychlení, což dodá námořním bitvám ten správný šmrnc. Těšit se pak můžete i na celou řadu upgradů pro lodi, kterými je půjde výrazně vylepšit, čímž nad svými soupeři získáte značnou výhodu. 

Nezbývá tedy než doufat, že Ubisoft dodrží své sliby a hra bude alespoň tak kvalitní, jako předešlý Origins. Ten totiž mnohé z nás skutečně pohltil a jen ztěží se s Bayekem na konci příběhu loučili. Jasno budeme mít již od 5. října, kdy hra dorazí na PlayStation 4, Xbox Ona. PC.