Zavřít reklamu

Mobil Pohotovost odstartovala Black Friday, do akce se dostal téměř celý sortiment

Komerční sdělení

5. 5. 2020    

MP Black Friday FB

Komerční sdělení: Black Friday se především v západním světě těší obrovské oblibě. Ačkoliv se původní akce datuje na konec listopadu, spousta českých i slovenských obchodů jej využívá prakticky celoročně. Mobil Pohotovost včera spustila svůj květnový výprodejový Black Friday, díky kterému svým zákazníkům přináší řadu parádních slev.

Do výprodeje se dostala řada aktuálních telefonů, které si vzhledem k jejich původní ceně nyní můžete zakoupit doslova za babku. Například Samsung Galaxy S10 s úložištěm 128GB je nyní k dispozici se slevou ve výši osm a půl tisíc korun za pouhých 14 990 Kč. Pokud se ale považujete za fanouška větších telefonů, určitě by vás mohl zaujmout Samsung Galaxy Note10 s kapacitou 256GB. U něj totiž klesla cena o šest tisíc a k dostání je pouze za 19 990 Kč. Tohle ale samozřejmě není všechno. Do výprodeje se dostala řada telefonů od ostatních výrobců jako Xiaomi, Apple a dalších, kde ceny také klesly v řádech tisíců korun.

Sortiment obchodu Mobil Pohotovost je skutečně rozsáhlý. Díky tomu se aktuální Black Friday nevztahuje pouze na smartphony, ale ušetřit tak můžete i na tabletech, noteboocích, chytrých hodinkách, audio, elektrokoloběžkách a na dalším příslušenství.

Komentáře nejsou povoleny.