Microsoft představuje speciální gamepad z chystané edice Sport

Společnost Microsoft představila nový ovladač pro Xbox One, který se bude lišit svým vzhledem.

11. 7. 2018     Zdroj

Xbox

Microsoft se snaží své fanoušky značky Xbox nalákat na nové periferie. A že jich vydává vcelku dost. Zejména, co se týče nových ovladačů, tak každou chvilkou oznamuje nějaký nový kousek. Nyní se prý společnost inspirovala tématem Atletika a Sport. Díky tomu se dočkáme výrazně bílého a čistého designu, kterému dominuje pouze zelená zadní strana a také nerušící ornamenty vpředu. Zadní strana by měla být pogumovaná, aby ovladač lépe držel v ruce.

Xbox One edice Sport White

Toto o svém novém ovladači píše sám Microsoft: „Nový bezdrátový ovladač pro Xbox ze speciální edice Sport White přináší svěží bílé provedení se světle zelenými a stříbrnými detaily a větší pohodlí díky pogumovanému povrchu s kosočtverečným vzorem. Užijte si uživatelské nastavení tlačítek a 3,5mm stereofonní konektor, do kterého můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka s mikrofonem. A s technologií Bluetooth budete moci hrát své oblíbené hry i na počítačích a tabletech s Windows 10.“

Zatím je cena stanovena na 1899 Kč. Xbox One ovladač edice Sport White Special bude dostupný od 31. července na území Spojených států a Kanady. Zbytek světa si bude muset počkat o týden déle, neboť celosvětový prodej začne 7. srpna. U gamepadu bude přibaleno i 14 denní členství pro služby Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.