Zavřít reklamu

Metro Exodus představuje svůj příběh v novém traileru

Metro Exodus představuje náročnou cestu napříč Ruskem za přežitím.

9. 1. 2019     Zdroj

Metro Exodus rozjíždí naplno svou marketingovou kampaň a dává nám tak možnost nahlédnout pod příběhovou pokličku. Už víme, že třetí díl z populární FPS série nám ukončí celý příběh. Artyom se rozhodl společně s ostatními, že je třeba najít vysněný ráj v němž se nebudou muset neustále stavět proti mutantům a jiným zrůdám.

Artyom bude znovu bojovat o přežití

Nový trailer nám nabízí Aňu, ženu Artyoma, která se stala elitní odstřelovačkou Sparťanů. Díky jejímu vyprávění, tak můžeme vidět, jak vlak Aurora projíždí nehostinným prostředím povrchu v mrazivé Moskvě a jejím okolí. Metro Exodus slibuje, že bude mnohem více otevřenou hrou, než tomu bylo u předchozích dvou titulů. Metro 2033 a Metro: Last Light byly vskutku záležitosti uzavřené a lineární. Díky tomu by se do série mohla dostat naprosto odlišná hratelnost.

Na jednu stranu je možná škoda, že se s Artyomem rozloučíme, nicméně bude zajímavé sledovat, co nám vlastně studio nachystá na příště. Metro Exodus vyjde 15. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra nabídne české titulky.