Zavřít reklamu

Metal Gear Solid 5 by mohl vyjít už příští rok

Metal Gear Solid 5 je zřejmě blíže než si myslíme. Odhalí nám ho Kojima ještě tento měsíc?

21. 8. 2012    

Neberte tuto informaci jako přímé potvrzení, ale jde zřejmě o reálné informace z pozadí vývoje studia Kojima Productions. Podle Ericka Bossicka se totiž přímo v Kojima Productions pracuje na novém Metal Gear Solid. Tudíž nemůže jít o Metal Gear Rising: Revengeance, tam je u vývoje Platinum Games, ale o dosud neoznámený Metal Gear. Dá se tedy předpokládat, že jde právě o Metal Gear Solid 5.

Připomeňme, že Hideo Kojima slíbil na 31. srpna jedno velké odhalení, takže jsme zřejmě blízko. Ve hře je totiž ještě Silent Hill z jeho produkce o kterém se hovořilo. A jak o tom ví Eric Bossick? Jednoduše proto, že se prý zůčastnil meetingu pro motion capture do nadcházející hry. Na podzim by měl natáčet, ale pouze pohyby, on dabovat nebude. O hře samotné moc neví, jen ho Kojima upozornil na to, že hra nevyjde dříve než v létě nebo na podzim příštího roku.

„Moje motion capture sezení se točilo kolem nadcházejíc Metal Gear hry. Setkám se s Kojimou znovu na podzim. Tento titul je ještě daleko. Pracuju na budoucí Metal Gear hře, která vyjde až v příštím roce v létě, spíše později. Spolupracuji jen na zachycení pohybu, nebudu se podílet na dabingu.“

Bossick se již dříve podílel na motion capture pro Silent Hill 4.