Zavřít reklamu

Logitech G305 je novou bezdrátovou herní myší

Logitech G305 se špičkovým výkonem a úsporným provozem je skvělým důvodem, proč se zbavit kabelu

1. 6. 2018     Zdroj

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes představila bezdrátovou herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED. Tato myš nové generace nabízí všem hráčům bezdrátovou technologii LIGHTSPEED, snímač HERO (High Efficiency Rated Optical) a osvědčený design. Myš Logitech G305 využívá exkluzivní bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED. Díky tomu je hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena revolučním snímačem Logitech G HERO, který dokáže dosáhnout vyššího výkonu při 10krát nižší spotřebě energie. S Logitech G305 už není důvod, proč byste museli hrát připoutaní překážejícím kabelem k počítači.

„Již mnoho let neustále vyvíjíme bezdrátové periferie, aby byly rychlejší než kabelové produkty našich konkurentů,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel oddělení Logitech Gaming. „Během této práce jsme zdokonalili technologie bezdrátových myší natolik, že pomohly k vítězství řadě profesionálních e-sportovců a vydobyly si jejich důvěru. Uvedením nové myši G305 chceme zpřístupnit stejné špičkové technologie všem hráčům. S G305 získají snímač HERO i bezdrátový přenos LIGHTSPEED za 1 659 Kč. Ještě nikdy nebyla vhodnější doba pro přechod na bezdrátové ovládání.“

S myší Logitech G305 můžete hrát na špičkové úrovni díky prvotřídnímu snímači HERO. Tento snímač má neuvěřitelně nízkou spotřebu energie, vysokou rychlost snímání 400 IPS a rozlišení až 12 000 DPI bez akcelerace a vyhlazování. Vestavěná ultra rychlá bezdrátová technologie LIGHTSPEED s rychlostí odezvy 1 ms, plně optimalizovaným bezdrátovým přenosem a mimořádnou spolehlivostí umožňuje reagovat na herní situace pohotověji než s běžnou drátovou myší a svádět i nejnáročnější souboje.

Extrémně nízká spotřeba energie snímače HERO zaručuje, že baterie vydrží překvapivě dlouho. V režimu maximálního výkonu s rychlostí odezvy 1 ms můžete s jedinou AA baterií hrát nepřetržitě až 250 hodin. Pro prodloužení výdrže baterie až na devět měsíců můžete přepnout pomocí programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalejšího úsporného režimu s rychlostí odezvy 8 ms.

I když je myš Logitech G305 napěchována špičkovými technologiemi, není velká ani těžká. Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení a mimořádně účinnému využití energie baterie je mechanicky odolná. Přesto je kompaktní, a váží pouhých 99 gramů, aby se s ní dalo rychle a přesně manipulovat. Logitech G305 se hodí pro hraní doma na stolním počítači i pro herní turnaje na notebooku. Vyrábí se v černé a bílé barvě.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED by měla být k dostání v červnu 2018 v České republice za cenu 1 659 Kč.