Zavřít reklamu

Letošní PlayStation Experience je téměř tady!

PSX 2017 nás čeká již příští týden.

30. 11. 2017    

Někteří fanoušci PlayStationu ještě ani nestihli rozdýchat říjnovou konferenci Sony v rámci Paris Game Week, a už za pár dní nás čeká vrchol tohoto roku, co se velkých oznámení pro PS konzoli týče. Tentokrát Evropu střídají Spojené státy americké, konkrétně kalifornský Anaheim.

Celá akce trvá od 9. – 10. prosince, na místě si návštěvníci mohou vyzkoušet nové, ale i chystané hry, to se nás, jakožto Evropanů bohužel moc netýká. Většinu z nás však nejvíce zajímá hlavní konference. Někteří si mohou říct, že Sony už má „vystřílené náboje“ po pařížské akci. Tam se ukázal například nový trailer na The Last of Us: Part II, God of War či byla představena novinka Ghost of Tsushima. Ale Sony slibuje další velká oznámení.

Na co dále můžeme těšit?

Po hlavní show nás čekají diskuzní panely:

  • hraní ve virtuální realitě a nové tituly pro PSVR
  • studio Media Molecule uvede hru Dreams
  • vyhlášení nejlepších PS her podle IGN
  • příběh titulu Ghost of Tsushima
  • oslavy 10. výročí série Uncharted
  • rozsáhlý rozhovor s hlavními tvůrci TLOU: Part II (Neil Druckmann a Halley Gross)

Jelikož loni bylo PSX doslova nabito oznámeními nových her, a tak jsou letošní očekávání vysoká. A co si přejete vidět Vy? Podělte se s námi v komentářích.

Všechno vypukne v sobotu v 5 hodin ráno, v tento čas bychom se měli dočkat hlavní konference. Výše uvedený program proběhne od 20. hodiny. Čas hlavní show je oproti loňskému roku poněkud nešťastný, takže si budeme muset přivstat.

Budíky jsou už natočené a budeme Vám podávat nejčerstvější informace z PSX 2017.