Zavřít reklamu

Laserová vodováha KAIWEETS KT360A můžete nyní získat s parádní slevou

Komerční sdělení

19. 10. 2023    

Bez vodováhy pro nalezení dokonalé roviny se neobejde takřka žádný řemeslník. V dnešní době jsou však naštěstí k dispozici modely, které tento úkon pořádně usnadní. Nemusíte se u nich totiž již spoléhat na bublinku pohybující se ve válečku s vodou, ale na lasery. A právě jednu takovou vodováhu můžete nyní získat v parádní slevě.

 

Laserová vodováha KAIWEETS nabízí univerzální laserové paprsky pro vyrovnávání, instalatérské práce a nivelaci. Po zapnutí laserové vodováhy se promítnou vodorovné a svislé laserové čáry a olovnice. Vhodná pro obkládání podlah a stěn, instalaci lustrů, reflektorů, zavěšování nástěnných tahů, instalaci klimatizace, kalibraci dveří a oken, měření stavebních konstrukcí a další.

Extrémně dlouhá pracovní doba: Laserová vodováha Kaiweets KT360A je vybavena 3,7V X 7,5Ah (27,75 Whr) lithium-iontovou dobíjecí baterií. Její výdrž je díky tomu velmi dlouhá, jelikož dosahuje více než 20 hodin.

Laserové měření vzdálenosti 60 metrů: V pulzním režimu se přizpůsobuje laserovému detektoru LR100G, je vhodný pro venkovní měření za silného slunečního světla a prodlužuje dosah až na 196 stop/60 m při osvětlení 20000 lx. Můžete si tedy být jisti tím, že potřebnou rovinu naleznete za každé situace.

Přesné seřízení zařízení s laserovou diodou Osram: Samonivelace v rozmezí 4 stupňů. K přepínání různých režimů vám postačí pouhé 1 tlačítko. Díky tomu je zaručeně rychlá a bezchybná práce na automatické samonivelaci během několika sekund. Vynikající je ale i přenost této laserové vodováhy, která sohahuje ± 3 mm / 10 m.

Laserovou vodováhu Kaiweets KT360A můžete nyní získat jen za 192,95 euro. To vše navíc s dopravou zdarma z evropského skladu.