Zavřít reklamu

Kupte si smartphone nebo chytré hodinky Samsung a získáte zpět až 6 000 Kč

Komerční sdělení

13. 5. 2020    

Dobré investice se vracejí. V případě Samsungu to skutečně platí. Při koupi vybraných smartphonů z řady Galaxy S, Galaxy Note a Galaxy A nebo chytrých hodinek Galaxy Watch (Active) nyní získáte zpět až 6 000 Kč.

Využít akci Cashback je jednoduché. Stačí do 24. 5. zakoupit vybraný telefon nebo hodinky Samsung a následně zařízení zaregistrovat na stránce samsung-bonus.eu. Po schválení obdržíte na bankovní účet zpět až 6 000 korun – výše cashbacku se liší podle zakoupeného zařízení.

Peníze se vám vrátí při nákupu:

Vlajkový Samsung se slevou až 13 tisíc korun 

Výrazně ušetřit můžete také při nákupu nových vlajkových modelů Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G. Stačí, když odprodáte svoje starší funkční zařízení. Samsung vám nyní k výkupní ceně přidá bonus až 4 000 korun – za svůj stávající telefon tak můžete získat až 13 000 Kč. Více se o akci Trade-in dozvíte zde.

Kromě speciálních akcí máte možnost u Mobil Pohotovosti využít také několika dalších bonusů. Nový smartphone nebo chytré hodiny si můžete pořídit na splátky bez navýšení. A ve vybraných městech vám díky expresní službě doručí zboží jen do 1 hodiny od objednání.