Zavřít reklamu

Které hry jsou v srpnovém PS Plus?

Sony konečně zveřejnila na které hry se můžeme těšit v nabídce PS Plus v srpnové nabídce

2. 8. 2018     Zdroj

Sony poslední měsíce bere zveřejňování her, které budou zdarma v jejich nabídce PS Plus, jako takovou bojovku. Ačkoliv Microsoft nabídne poměrně silnou sestavu, tak Sony nehodlá zaostat ani o krok. Znamená to, že PlayStation nabídne srovnatelné, pro někoho možná i lepší tituly. Pojďme se tedy podívat, co si pro nás společnost nachystala tentokrát.

PS Plus nabídne opravdu hodně!

Mafia 3 má být hlavním tahákem v měsíci srpnu. Lincoln Clay se tedy předvede i hráčům, kteří zatím neměli tu čest. Pravdou je, že Mafia 3 zdaleka nedosahuje kvalit prvních dvou titulů, ale stále se jedná o pokračování populární české série. Druhou hrou pro PS4 bude Dead by Daylight. To je zajímavá akční hra pro více hráčů, kdy se hráči snaží ukrýt a utéct před vrahem, kterého rovněž ovládá jeden z hráčů.

Jako bonus je pro majitele PlayStation 4 nachystaná také hra Knowledge is Power, což je skvělá záležitost pro takzvanou party sešlost. Majitelé PS VR si ještě mohou stáhnout Here They Lie. Nechybí však nabídka i pro PS Vita a PS3. Majitelé kapesní konzole dostanou Draw Slasher a Space Hulk. Majitelé PlayStation 3 se dočkají RPG Bound by Flame a střílečky Serious Sam 3: BFE.

Veškeré tyto hry se objeví v nabídce od 7. srpna, takže o hraní nebude nouze.