Zavřít reklamu

Kratovu sekeru ze hry God of War můžete nyní mít i vy

Rádi byste si rozšířili svou sbírku předmětů s tématikou God of War? Pak pro vás máme tip na věc, kterou si určitě zamilujete.

5. 5. 2018    

Patříte mezi ty hardcore hráče, kteří si krom hry nakoupí i spousty různých doplňků včetně různých sošek či oblečení, jen aby měli svou oblíbenou hru stále na očích? Pokud je vaše odpověď ano, máme pro vás opravdu zajímavý tip na rozšíření vaší sbírky. 

Pokud jste se stejně jako velká číst PS komunity zamilovali do nedávno vydaného titulu God of War a jen stěží se od poutavého příběhu Krata a jeho synka odtrháváte, mohl by se vám předmět, který se vám chystáme představit, opravdu líbit. Pokud si totiž potrpíte na sběratelství tématických předmětů, neměla by ve vaší sbírce chybět ani ručně kovaná sekera inspirována právě hrou God of War. Ano, čtete dobře. Do vaší sbírky můžete zařadit i sekeru. 

Válečná sekera, kterou má v nabídce Alza.cz za lidových 6990 korun, je podle popisku inspirována hrou God of War, takže poslouží skvěle jako dekorativní předmět například do vašeho herního koutku. Jelikož je perfektně vyrobená, hodí se prý i na scénický šerm. Až si tedy uděláte v létě výlet na nějaký hrad či zámek a s ostatními šermíři tam bude zápolit bůh Kratos se svou věrnou sekerou, příliš se nedivte.

Ačkoliv je sekera na pohled opravdu parádní a neměla by jistě chybět žádnému milovníkovi God of War, několik slabin přeci jen má. Hlavní problém je především to, že do ní nejdou vložit runy, čímž je její síla poměrně oslabená. Bohužel nemůžete počítat ani s návraty do ruky, které můžete též z God of War znát. Zamrzet může ale i to, že ačkoliv se jedná o bojovou sekeru, dřevo si s ní nejspíš nenasekáte. K tomuto účelu totiž alespoň podle odpovědí Alzy v diskuzi pod produktem určena.

Pokud by vás ale přeci jen sekera lákala, určitě na ní mrkněte a popřemýšlejte. Garantujeme vám, že tento kousek hned tak někdo ve sbírce nemá.