Zavřít reklamu

Kingdom Hearts III zabere přes 80 hodin

Třetí Kingdom Hearts nabídne pořádně hutné dobrodružství!

30. 7. 2018     Zdroj

Kingdom Hearts III se nezadržitelně blíží a Square Enix na tento titul vsází opravdu hodně. Není divu, hra obsahuje mnoho populárních postaviček z portfolia Disney a Final Fantasy. Ty by měly přilákat dostatečné publikum.

Kingdom Hearts 3 nabídne slušnou porci zábavy

Server Geek.com přišel s informací, že hra nabídne opravdu hutnou porci zábavy. Dle všeho by měla hráči zabrat až 80 hodin, pokud bude dohrávat zcela vše, co titul nabídne. Co se týče příběhové linky, tak ta by měla zabrat 40-50 hodin, což je také slušná porce. Spousta vedlejších aktivit je založená na minihrách, které vycházejí z populární Ratatouille či Mickey Mouseovi.

Obsahu tedy bude skutečně hodně a nyní už chápeme, proč je titul ve vývoji tak dlouhou dobu. Nepůjde o klasickou skákačku, kterou bychom pokořili za pár hodin. Tohle bude opravdu velká jízda. Kromě již zmíněných značek se můžeme těšit také na Piráty z Karibiku, Toy Story, Na Vlásku, Ledové království a mnoho dalšího. Ostatně na vydaných videích je krásně vidět, jak jsou jednotlivé značky propojeny v jeden celek.

Kingdom Hearts III dorazí v příštím roce, ale již jeho začátkem. Konkrétně se tak stane 25. ledna 2019. Titul vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.