Zavřít reklamu

Kingdom Come: Deliverance slaví jeden milion prodaných kopií

Kingdom Come: Deliverance si připisuje na své konto výrazný milník v oblasti prodejů.

23. 2. 2018    

Ačkoliv se nám česká hra Kingdom Come: Deliverance nelíbila tolik, jak bychom si asi původně představovali, tak jí nelze upřít velký zájem veřejnosti. Čísla prodejů také hovoří za vše. Sečteny byly veškeré prodejní kanály, tedy jak retailové kopie, tak i digitální prodej. Hra má na kontě již přes milion kusů.

Jak studio, tak i akcionáři jsou velmi spokojení s výsledkem. Velký zájem tedy o hru nebyl jen v našich končinách, ale po celém světě. Studio údajně počítalo s tím, že hra dosáhne mety jednoho milionu prodaných kusů, nicméně se nepočítalo s tím, že to bude tak rychle. Jak však tvůrci dodávají, tak největší zájem je vždy na samém počátku. Nyní bude zájem o něco nižší. Vše nasvědčuje tomu, že riskantní titul se nakonec podaří zaplatit a Warhorse už pomalu může přemýšlet nad dalším projektem.

Jak potvrdil Dan Vávra, tak se pro Kingdom Come: Deliverance připravuje také příběhové rozšíření, které přinese v hlavní roli ženský charakter. Zda to bude Tereza se teprve uvidí. Ačkoliv má tedy hra spoustu neduhů a trápí jí technické potíže, tak hráče zatím přesvědčila o svých kvalitách.