Zavřít reklamu

Keanu Reeves bude v Cyberpunku 2077 vidět mnohem častěji než se očekávalo

Hvězdný herec si ve hře zahraje daleko víc, než se původně předpokládalo.

5. 11. 2019     Zdroj

Cyberpunk 2077 se blíží nezadržitelnými kroky, avšak za hotový se označit stále nedá. Svědčí o tom alespoň nové informace odhalující mnohem větší roli herce Keanu Reevese ve hře, než se doposud předpokládalo. Ta přitom dle všeho narostla do nových rozměrů teprve nedávno.

Keanu Reeves se objevil už v úvodním traileru na hru a nikoho nenechal na pochybách, že si v ní střihne přesně to, na co jsme u něj zvyklí ve filmech. A podle čerstvých informací to vypadá, že scén si herec užije ve hře skutečně dost. Jeho italský dabér totiž prozradil, že mu CD Projekt Red dodal dvojnásobek textu než na kterém byl zprvu domluvený, z čehož vyplývá, že se ve hře herec objevuje mnohem častěji než se zprvu předpokládalo. Keanu byl údajně ze hry tak nadšený, že si víc prostoru v ní u vývojářů přímo vydupal a ti logicky nemohli říci podobně výrazné tváři “ne”. 

Doufejme, že se tedy CD Projektu Red jejich souhlas s větším zapojením Reevese nevymstí a hra jím nebude nikterak poznamenaná. Faktem však je, že se jedná o skutečnou špičku ve svém oboru, která podává naprosto standardně excelentní výkony. Je tedy velmi pravděpodobné, že navýšení jeho času v Cyberpunku 2077 hru spíše zkvalitní, nežli dehonestuje.