Zavřít reklamu

Kde sehnat nejlevnější výkonný herní mobil?

Komerční sdělení

28. 8. 2020    

kde_sehnat___levny_herni_mobil_z_ciny fb

Komerční sdělení: V dnešní době je nabídka mobilních telefonů skutečně široká, a to i v případě herních mobilů. Jak ovšem sladit parametry dobrého výkonu se slušnou cenou? Ať už se jedná o znalé milovníky mobilních her či rodiče, kteří chtějí potěšit své děti pěkným dárkem k narozeninám, určitě se hodí vědět, kde vybrat levný a zároveň výkonný herní mobil.

Dnes jsou velmi populární nákupy z Číny. Čínské e-shopy lákají potenciální zákazníky na akční ceny, široký sortiment a dopravu zdarma. Na čínských obchodech je možné najít opravdu téměř všechno – ať už se jedná o kosmetiku, spotřební elektroniku a velké množství hraček, včetně bestsellerů jako jsou různé skládačky v sekci AliExpress lego.

Stejně jako hráček, skládaček lego na AliExpressu, tak v případě elektroniky a mobilů z Číny je důležité myslet na to, že výrobky z Číny nemusí odpovídat obrázkům a popiskům. Ačkoliv v případě velkých čínských e-shopů, mezi které patří zmíněný AliExpress, funguje vrácení peněz poměrně spolehlivě a garantovaně. Obecná rada zní, že vždy je lepší se řídit recenzemi a informacemi, které uživatelé poskytují a sdílí k výrobkům a jednotlivým prodejcům v čínských online obchodech.

Nákupy elektroniky v Číně mohou být dobrou zprávou pro všechny fanoušky herních mobilů. Levný a zároveň výkonný mobil mohou totiž vyřešit právě nákupem z Číny. Herní mobil za dobrou cenu je možné najít na e-shopech se širokým zaměřením, jako je například AliExpress či LightInTheBox.

Levný herní mobil zákazníci samozřejmě najdou i na e-shopech specializovaných na elektroniku. Mezi tyto e-shopy patří například Gearbest, či Geekbuying. Tyto obchody mají navíc i velmi dobrá zákaznická hodnocení a mohou být označeny za důvěryhodné.

kde_sehnat___levny_herni_mobil

Jak se liší herní mobily od běžných telefonů?

Proč vůbec kupovat herní mobil? Herní mobily jsou speciálně uzpůsobené pro hraní her a zpravidla dokáží vyvinout větší výkon. Dlouhodobý výkon podporuje mimo jiné i speciální chlazení. Kromě toho tyto mobily nabízí velké displeje s mimořádně kvalitním obrazem.

Displeje herních mobilů mají vyšší obnovovací frekvenci a výkonný grafický akcelerátor. Zpravidla větší rozměry herních mobilů umožňují integraci baterie s vysokou kapacitou. Dalším rozdílem je stereofonní zvuk a konektory umožňující hraní i při nabíjení.

Jaké herní mobily potěší i ty nejnáročnější hráče? ASUS ROG Phone II patří mezi ty nejlepší na trhu. Nabízí displej s úhlopříčkou 6,59″ a obnovovací frekvencí 120 Hz a RGB podsvícení. To ale není to nejdůležitější. Díky Qualcomm Snapdragon 855+ se jedná o jeden z nejvýkonnějších mobilů vůbec.

Tento herní mobil má navíc velkokapacitní baterii o 6 000 mAh s možností rychlonabíjení a 12 GB rychlé RAM paměti. Dalším nej se pyšní telefon ZTE nubia Red Magic 3s. Jedná se totiž o nejlépe chlazený smartphone na trhu. Zasluhuje se o to zabudovaný ventilátor a dokonce i vodní chlazení.

Jaké další parametry tento herní telefon nabízí? Jedná se o baterii s kapacitou 5 000 mAh, speciální gaming nadstavbu Redmagic 2.0 a Qualcomm Snapdragon 855+ procesor v kombinaci s 8 nebo 12 GB.

Za zmínku také stojí Razer Phone 2 s 5,7″ IGZO displejem v poměru 16:9. Ten oproti svému předchůdci nabízí i technologii UltraMotion s obnovovací frekvencí 120 Hz. V nabídce je také Xiaomi Black Shark 2 s displejem 6,39″ a baterií 4 000 mAh.

Levné a přesto výkonné herní telefony

Méně nároční hráči či běžní uživatelé, kteří využívají her pouze občasně, mohou nakoupit i některý z běžných modelů smartphonů. Jedná se například o Xiaomi Mi 9, OnePlus 7 Pro či Samsung S10+. Nejedná se o herní mobily, ovšem parametry těchto telefonů umožní bezproblémové hraní.

Velkým pomocníkem při hledání dobrého kompromisu mezi výkonem a cenou mohou být již zmíněné nákupy z Číny. Při nákupech z čínských e-shopů je důležité se ujistit, že zákazník nakupuje z ověřeného obchodu. Tomu pomohou recenze a zákaznická hodnocení.

Levný mobil na hraní her je možné sehnat i v mnoha českých bazarech na internetu. Zde má zákazník na výběr z použitých či repasovaných telefonů. Repasované mobily jsou často skoro jako nové. Zákazník si tak užije vysokou kvalitu za poměrně nízkou cenu.

Komentáře nejsou povoleny.