Zavřít reklamu

Proč je Playstation 5 tak velká? Podívejte se na video jejího rozebrání

PlayStation 5 ukazuje své vnitřnosti.

7. 10. 2020     Zdroj

Cena Playstation 5 - obrázek konzole

PlayStation se dnes podělil s fanoušky o to, jak vypadá konzole PlayStation 5 uvnitř. Konkrétně to na zhruba 7 minutovém videu ukazuje Jasuhiro Otori, viceprezident designerské divize Sony Interactive Entertainment. Konzole má tyto rozměry 39 x 10,4 x 26 cm. Co se týče postranních krytů, tak ty lze velmi snadno odepnout a případně pak nahradit jinými.

Ke konzoli se držák připevňuje velmi jednoduchým způsobem. Stačí k tomu jediný šroub, který je pak pěkně ukrytý v zádní části mezi kryty. Díky sundání postranních krytů bude velmi snadné konzoli vyčistit či vyluxovat od prachu. Velmi jednoduše také půjde vložit další slot pro rozšíření paměti. Na videu je také vidět, že konzole má oproti PlayStation 4 značně vylepšené chlazení. První testeři navíc potvrdili, že PlayStation 5 je velmi tichý i při náročných hrách.

Tip: Láká vás hraní těch nejnáročnějších her a zatím vám doma chybí ta správná herní konzole, která si s nimi poradí? Playstation 5 i další výkonné konzole si můžete výhodně pořídit v obchodě Prokonzole.cz.