Zavřít reklamu

Jak potěšit každého hráče aneb perfektní dárky pro zábavu a posouvání hranic

Komerční sdělení

17. 12. 2021    

Žijeme v moderní době mnoha příležitostí, kdy máme doslova na dosah ruky například herní tituly nejrůznějších žánrů nebo virtuální realitu. Co se ale na chvíli odpoutat od obrazovky vyzkoušet něco jiného, co i přesto cílí na skutečné hráče? Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout portál FYFT nabízející řadu parádních možností na smysluplné využití volného času. Co zde konkrétně najdete a jaké jsou možnosti? Přesně na tohle si nyní společně posvítíme.

Objevte nové koníčky

Jak už jsme uvedli výše, FYFT neboli Fill Your Free Time se specializuje na hráče, kterým nabízí hned několik zajímavých možností na vyplnění jejich volného času. V nabídce naleznete nejen zábavné netradiční deskovky, ale i takzvané skilltoys, modelářské potřeby, gamebooky a další podobné vychytávky, díky kterým dokážete posouvat vaše vlastní tradice. Tyto produkty se zde totiž nenacházejí úplně náhodou. Jde o kvalitní kousky, s jejíchž pomocí dokážete zapracovat na vašich reflexech a myšlení, což se následně promítne i do samotného gameplaye za PC či konzolí.

Zároveň se ale nejedná jen o pouhý obchod. Za FYFT totiž stojí sami hráči, kteří jsou si vědomi odlišných zkušeností a skillů jednotlivých gamerů. Přesně proto obchod v přátelském duchu pořádá i nejrůznější eventy, workshopy a soutěže. U pouhého pořízení jednoho z produktů to ale ani zdaleka nekončí. Právě tímto si totiž odemykáte dveře do úplně nového světa, ve kterém můžete s klidem strávit hned několik hodin. Žádný učený ale z nebe nespadl. Přesně proto má FYFT na YouTube desítky tutoriálů a doplňujících videí, které vám znatelně usnadní získat potřebný skill.

Potěšte hráče něčím netradičním

Pokud tedy na poslední chvíli hledáte vhodný dárek pro vaše nejbližší, kteří jsou hráči až do morku kostí, tak byste rozhodně měli omrknout nabídku obchodu FYFT. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit jeho pražskou pobočku, která není tak úplně tradiční prodejnou. Jde totiž zároveň i o hernu. Právě na tomto místě si jednotlivé hry a další produkty můžete rovnou vyzkoušet, a případně se i poradit s přátelským personálem. Výběr si navíc můžete usnadnit prostřednictvím tohoto rádce vánočních dárků.

Komentáře nejsou povoleny.