Zavřít reklamu

Interaktivní film The Complex si konečně můžete „zahrát“ i na mobilech

Nemůžete se rozhodnout mezi filmem a hrou? Už nemusíte.

3. 12. 2020     Zdroj

Pokud jste se poohlíželi po nějaké netradiční hře, máme tip zrovna pro vás. Na mobilní platformy totiž dorazil interaktivní film The Complex. Počin studia Wales Interactive je hraným filmem, ve kterém za činíte za hlavní hrdinku určitá rozhodnutí, jejichž váha se projeví jednak hned nato v podobě změny směřování samotného příběhu, a jednak rozhodne o tom, kterým z osmi různých konců hru zakončíte.

Hra během hraní sleduje vaše vztahy s ostatními postavami a podle toho upravuje příběh. The Complex k tomu na pozadí každé ze sekvencí konstruuje analýzu vašeho jednání a pravidelně vám ukazuje, jak jste k jednotlivým situacím přistoupili. A situace jsou to věštinou dost adrenalinové.

The Complex vypráví příběh o vypuštění biologické zbraně v Londýně. Jako hráč se vžijete do role vědkyně, která se se svým kolegou ocitá uzavřená v laboratoři, kde záhadnou zbraň zkoumali. Jejich jediným východiskem je co nejrychleji laboratorní komplex opustit, a právě v tom jim budete pomáhat vy. The Complex je dostupný na Androidu za cenu 179,99 korun, na App Storu stojí 149 korun.