Zavřít reklamu

Genesis Oxygen 400: Herní špunty

Komerční sdělení

18. 12. 2019    

Genesis Oxygen 400 jsou herní sluchátka kompatibilní s PC, chytrým telefonem i herními konzolemi a jsou vybavena dvěma mikrofony. Pokud hledáš sluchátka, která by ti opravdu sedla, pak už hledat nemusíš. Oxygen 400 jsou herní sluchátka, špunty do uší, která tě rychle a jednoduše přenesou do virtuálního světa a odstřihnou tě od rušivých zvuků okolí. Pokud si ceníš nejen zvukové kvality ale i plné funkčnosti, jsou vytvořena právě pro tebe.

Kvalita zvuku pro opravdové bojovníky

Moderní a velké 10mm měniče přenášejí zvuk do tvých uší doslova na stříbrném podnose. Genesis si při navrhování těchto sluchátek uvědomoval základní požadavek na herní sluchátka, kterým je perfektní přenos zvuků z virtuálního světa počítačových her.

Kvalitní odnímatelný mikrofon

Ve světě virtuálních bitev, ve kterých bojuješ v týmu, kvalita zvuku při přenosu hlasových povelů je klíčová. Oxygen 400, jako herní sluchátka, mají vysoce kvalitní stavitelný a odnímatelný mikrofon, který zajistí precizní přenos barvy i tónu hlasu tak, že tvé bojové povely se dostanou na profesionální úroveň. 

Ovládání, handsfree a druhý mikrofon

Oxygen 400 je vybaven ovládáním, které významně zvyšuje užitečnost sluchátek a jejich pohodlné používání. Na kabelu je ovládání hlasitosti a přepínač play/pause. Slouží nejen pro přehrávání hudby, ale i pro příjem telefonních hovorů. Pokud si chceš se sluchátky užít maximální volnost, stačí oddělat hlavní mikrofon a používat druhý, integrovaný na kabelu sluchátek.

Vyměnitelné nástavce a inovativní silikonové stabilizační opěrky

Pro pevné a spolehlivé usazení jsou součástí dodávky i tři velikosti nástavců. Navíc jsou sluchátka vybavena silikonovými stabilizačními opěrkami, které zabraňují nechtěnému vypadnutí sluchátka z ucha. Jakmile sluchátka usadíš na své místo, poskytnou ti pohodlné a spolehlivé používání.

Široká kompatibilita

Genesis vytvořil sluchátka, které si oblíbíš ve spojení s jakýmkoli typem dalšího vybavení. Oxygen 400 má jediný 4pinový minijack 3,5 mm, který umožní používat sluchátka s PC, chytrým telefonem nebo herní konzolí.

Design ve tvém stylu

Moderní, bojovný vzhled sluchátek Oxygen 400 je doplněn stabilizačními silikonovými vzpěrami. Sluchátka se dodávají ve dvou barevných provedeních – černá a červená.

Cena a dostupnost:

Genesis Oxygen 400 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 394 Kč.

Specifikace:

  • Impedance: 16 Ohm
  • Průměr měniče: 10 mm
  • Specializace: Herní vybavení
  • Hladina akustického tlaku: 92 dB
  • Rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • Délka kabelu: 120 cm
  • Konektor: Mini Jack x1

Více na: