Zavřít reklamu

Game Pass slaví 15 milionů předplatitelů. Od dubna se přidalo pět milionů nových

A už tak velké číslo se bude jen zvyšovat…

22. 9. 2020     Zdroj

Výhodnost Game Passu už snad nemusíme zdůrazňovat. Za pouhých deset dolarů měsíčně nabízí služba Microsoftu herní hodnotu nesrovnatelnou s další podobnou konkurencí. A lidé na výhodné nabídky slyší. Game Pass hlásí patnáct milionů předplatitelů, přičemž pět milionů z nich přibylo během minulých šesti měsíců.

Zpráva moc nepřekvapuje, když vezmeme v potaz vervu, s kterou Microsoft nabídku stále vylepšuje. Na konci roku má jako součást Game Passu dorazit knihovna her od Electronic Arts EA Play. Včerejší zprávy o nákupu Bethesdy Microsoftem dále dokládají, že o novinky na službě nouze nebude. Po koupi obřího vydavatelství navíc na Game Pass zamíří hned v den vydání nové díly takových sérií jako je The Elder Scrolls nebo Doom.

V nadcházející konzolové válce bude Game Pass hlavní zbraní Microsoftu. Sama společnost se dala slyšet, že ji nejde primárně o prodeje jejich nejnovějšího Xboxu, ale vytvoření herního prostředí, které by spojovalo různé platformy a dalo příležitost hráčům po celém světě hrát velké hry, na čem chtějí a kdy zrovna chtějí. A co vy? Patříte taky mezi patnáct milionů předplatitelů?