Zavřít reklamu

Forza Horizon 4 bude obsahovat české titulky

Microsoft potvrdil, že nejnovější Forza Horizon 4 nabídne české titulky.

11. 6. 2018     Zdroj

Včera nám Microsoft na své konferenci nabídl pohled na novou závodní hru Forza Horizon 4. Záběry to byl vskutku náramné a je nutno uznat, že série Horizon už na sebe strhává více pozornosti než klasické díly Forza Motorsport.

O to větší překvapení je nyní fakt, že ačkoliv se do Forza Motorsport české titulky nedostaly, tak Forza Horizon 4 je nabídne. A není se čemu divit. Ostatně Microsoft potřebuje hráče nalákat a zejména když konkurent nyní překládá titulky téměř v každé nové exkluzivitě. Tak je na to třeba reagovat. Vzpomeňme na nedávný Detroit: Become Human či God of War.

S češtinou nejdál dojdeš

Čtvrtá Forza Horizon se bude odehrávat v Británii a Skotsku. Nabídne tak zajímavé silnice, ale i pobřeží. Mapa se má průběžně měnit, a tak bude docházet i ke změnám ročních období a dne s nocí. Tyto změny mají zásadně ovlivnit hratelnost. Titul slibuje, že poběží plně ve 4K rozlišení při stabilních 60fps. Ze včerejší prezentace se dá říct, že hra vypadá vážně náramně.

Nově půjde také tvořit vlastní tratě a pak je následně sdílet i s ostatními hráči. Forza Horizon 4 nabídne více než 100 licencovaných automobilek, takže bude skutečně z čeho vybírat a vaše garáž by neměla zůstat prázdnou. Celkově to vypadá na více než 450 vozů, což už je na úrovni konkurenční série Gran Turismo. Ta dokázala rovněž nabídnout ohromné množství aut. Stejně jako její předchůdci, tak i čtyřka půjde hrát v kooperaci s dalšími kamarády nebo třeba i náhodnými hráči.

Forza Horizon 4 vyjde 12. října pro PC a Xbox One.