Zavřít reklamu

Flashry.cz – nejlepší zábava i pro dívky

I slečny mají právo najít si tu svou pravou online zábavu!

18. 9. 2012    

Online hry pro dívky

Počítačové hry byly odjakživa doménou kluků. Počkat, něco tu nehraje. Vždyť děvčata si hrají stejně tak ráda a tvůrci počítačových her si to konečně uvědomují a naplno se specifickým hrám pro dívky věnují.

I když, většina těch velkých her stále láká spíš kluky, takže holky si nejvíce zábavy užijí u online her. Ty nezaberou tolik času a velmi rychle dívky přikovají k monitoru, jako to u chlapců dělají ty nejzběsilejší střílečky a závody aut. Holky mají ale rády jiné žánry a právě na ty se soustředí hry pro holky.

Hry v prohlížeči nabízejí plnohodnotnou zábavu

Už dávno jsou pryč doby, kdy byly počítačové hry v internetových prohlížečích spíše nenáročnými hříčkami, které dokázaly zabavit na 5 minut a člověka přestaly bavit. Dnes se pozvolna začínají blížit svým velkým herním kolegům, kteří se distribuují na CD a platí se za ně stovky korun. Vždyť i některé velké online hry se později staly zcela bezplatnými.

Populární online flash hry však ani dnes neztrácí nic ze svého nadhledu a zábavnosti. Chtějí své hráče zabavit už od první minuty, což se jim buď podaří, nebo upadnou v zapomnění. Na stránce flashry.cz si každý může zdarma zahrát většinou ty, které rozhodně ihned a na dlouho pobaví. Navíc se na tomto portálu mohou všichni nadšení hráči a hráčky zaregistrovat a přidávat si své favority do oblíbených her. Pro opravdu šikovné holky a kluky jsou pravidelně připravovány i soutěže!

A právě zde každá mladá slečna nalezne i spoustu her, ve kterých nemusí zabíjet a střílet, ale může se zabavit věcmi, které ji opravdu zajímají a baví. Je-libo se starat o hotel, nebo oblékat panenky? Provozovat rychlé občerstvení, nebo upéct lahodný citrónový dort? To všechno je s flashovými hrami po ruce vždy – stačí počítač s internetem a všechny online hry zdarma jsou každému hne k dispozici.