Zavřít reklamu

Final Fantasy XV na PC dorazí v březnu

Společně s PC verzí vyjde i Royal Edition pro konzole se všemi DLC.

16. 1. 2018    

PC verze již přes rok starého japonského akčního RPG byla oznámena již vloni, ale až dnes se dozvídáme datum. Dobrou zprávou je, že nebudeme muset čekat dlouho – Windows Edition si budete moct zahrát již 6. března! Společně s ní vychází i Royal Edition pro konzole.

Windows Edition

Vůbec první vydání FFXV pro PC. Edice obsahuje veškerá DLC (3 příběhová Gladiolus, Prompto a Ignis, a jedno multiplayerové Comrades), oproti PS4 a Xbox One vylepšené grafické zpracování, nový dopravní prostředek – luxusní jachtu Royal Vessel (z ní budete moct rybařit), first person režim po vzoru pátého GTA, podporu 4K HDR a Dolby Atmos, a také úplně novou oblast – zničenou čtvrť města Insomnia. Zde vás čekají nová monstra k ulovení, zanadáváte si u dosud neviděných bossů a najdete tu i nové vedlejší questy. Jedná se o poměrně slušně množství obsahu, cena 49,99 dolarů je proto poměrně příjemná. Níže zjistíte, zda váš počítač toto královské dobrodružství rozdýchá:

Final Fantasy XV windows Edition Specs

Royal Edition

Aby konzolisté PC hráče za tuto vymazlenou edici nerozdupali, Square Enix si pro ně připravil Royal edici. Ta obsahuje vše, co Windows Edition, majitelé PS4 Pro a Xbox One X však výkon navíc nevyužijí – 4K rozlišení a HDR nabídne pouze PC verze. Cena je stejná jako u Windows Edition, současní majitelé FFXV si mohou zakoupit Upgrade Pack za 19,99 amerických dolarů.