Zavřít reklamu

Filmový trailer láká na zombie strategii First Refuge: Z

Láká je možná příliš silné slovo

8. 3. 2021     Zdroj

K příležitosti zahájení předregistrací na App Storu vypustio studio 37GAMES do světa filmovou upoutávku k jejich hře First Refuge: Z. Trailer vypadá na poměry mobilních projektů alespoň v první polovině velice dobře. Vývojáři však do ukázky investovali jen zčásti, druhou polovinu totiž již tvoří záběry z jejich připravované zombie strategie. Přesvědčte se o kvalitě sami ve videu níže.

First Refuge: Z dokáže v traileru nejprve nalákat na vizuál připomínající herní sérii Resident Evil, to ovšem vezme za své, když ke slovu přijdou podivné záběry přímo z hraní. Hlavní hrdinka sice bude kosit zombíky po desítkách pomocí arzenálu všech možných i nemožných zbraní, nejsme si ale úplně jistí, z jakých úhlů nám to bude hra ukazovat. V ukázce totiž vidíme záběry na hlavní hrdinku z ptačí perspektivy, pohledu třetí osoby, a dokonce i z jejího vlastního hlediska. Ty pak střídájí další podivné záběry budování lidských základen v postapokalyptické krajině.

Hra už ale naštěstí vyšla před pár měsíci na Androidu, můžeme tak říct, že velké oslavy kvůli jejímu vydání asi hráči na iOS pořádat nebudou. Hra je hodně zaměřená na mikrotransakce a bez dlouhého grindování je těžké v pravidelných bitvách odrážet hordy zombíků. Pokud vás ale ani to neodradí, můžete si ji sami vyzkoušet stáhnout na Google Play, nebo se přidat k předregistrovaným na App Storu.