Zavřít reklamu

Far Cry: New Dawn nebude jen recyklovaná pětka!

Far Cry: New Dawn slibuje i nové prvky v hratelnosti.

14. 12. 2018     Zdroj

Ubisoft oznámil v minulém týdnu Far Cry: New Dawn. Popravdě šlo o velké překvapení, neboť málokdo mohl počítat s tím, že po vydání Far Cry 5 se dostaneme k sérii tak brzy znovu. Situace je však podobná, jako tomu bylo po vydání Far Cry 4. Poměrně brzy poté byl vytvořen titul Far Cry: Primal. Jak se ukazuje, tak Ubisoft některé prvky zrecykluje a některé naopak přidá.

Far Cry: New Dawn je téměř za dveřmi

Ubisoft použije velice podobnou mapu té, kterou známe z Far Cry 5. New Dawn totiž navazuje na jeden z konců hry, kdy Joseph Seed úspěšně odpálil jaderné hlavice a srovnal Montanu se zemí. Nemá asi smysl přemýšlet nad tím, že v oblasti 17 let poté žijí lidé i zmutovaná zvířata a okolní vlády to vůbec nevzrušuje. Aktuálně tam totiž vládnou dvě šílené sestry. Jejich jména zatím nebyla odhalena a není jasné, zda budeme hrát za původní postavu nebo třeba za Josepha, což by pro hráče bylo zajímavé zpestření. Potvrzeno však bylo, že se vrátí postava Pastora Jeromeho Jeffriese.

Kupodivu nebudou chybět ani nové lokace, a to Grand Canyon a Florida Bayou. Titul je naplánován na 15. únor pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.