Zavřít reklamu

Far Cry 5 Season Pass aneb stihnete zastavit Vietcong, mimozemšťany a zombíky a vrátit se domů na večeři?

Náhled do tří příběhových DLC Far Cry 5.

6. 3. 2018    

Jaká rozšíření pro nové Far Cry můžeme očekávat, jsme se dozvěděli již před měsícem. Nyní se však z béčkově laděného traileru, který se nejenom první větou hlásí ke kultovnímu DLC pro třetí díl, Far Cry 3: Blood Dragon, dozvídáme, o co v dodatečných příbězích pro očekávané akční FPS půjde. Pojďme tedy na věc.

Hours of Darkness

Pokud se vám stýská po prostředí války ve Vietnamu, a Hornsterovy a Nhutovy hlášky znáte nazpaměť, první DLC by mohlo uspokojit vaše vietcong-kosící choutky. V kůži Wendella Redlera (na rozdíl od základní hry má protagonista jméno) bude vaším úkolem nějaké to „ra-ta-ta-ta, ku**a, ra-ta-ta-ta“, zachránit kamarády, a pokud nejste slabí, tak samozřejmě z džungle vypadnout.

Lost on Mars

Pokud máte spíš než Vietcong raději DOOM, druhé DLC je něco pro vás. Lost on Mars je totiž poměrně okatou vykrádačkou předloňského remaku DOOMa, ať už jsou to zbraně nebo prostředí. Jen ten berserk a motorovka tam asi nebudou. Nu což. A masakrovat nebudete démony, ale mimozemšťany.

Dead Living Zombies

Čekali jste od třetího přídavku originální téma? Smůla. Zabíjení zombíků pro scény do fiktivního osmdesátkového béčkového filmu totiž nápadně připomíná zombie režim Call of Duty: Infinite Warfare, přičemž fiktivní režisér Guy Marvel má pro vás připravených sedm scénářů. V tomto případě mají tvůrci Blood Dragona možnost zabodovat, tak uvidíme, zda v sobě vývojáři pořád mají patřičné schopnosti a smysl pro humor. Hlavní otázka však zní: bude tutoriál?