Zavřít reklamu

Fall of Setarrif vyjde koncem března

Datadisk pro Arcania: Gothic 4 zřejmě vyjde bez potíží, a to i přesto, že vlastníci značky jsou momentálně v insolvenčním řízení. Fall of Setarrif, jak se datadisk jmenuje, nás postaví před trable přesně v době, kdy skončila Arcania: Gothic 4. Král Rhobar III je konečně při smyslech a snaží se na Jižních Ostrovech zjednat klid […]

16. 2. 2011    

Datadisk pro Arcania: Gothic 4 zřejmě vyjde bez potíží, a to i přesto, že vlastníci značky jsou momentálně v insolvenčním řízení. Fall of Setarrif, jak se datadisk jmenuje, nás postaví před trable přesně v době, kdy skončila Arcania: Gothic 4. Král Rhobar III je konečně při smyslech a snaží se na Jižních Ostrovech zjednat klid jednou provždy. Nezbývá mu než se obrátit na některého z hrdinů, aby válku ukončil. Vy si tedy vyberete jednoho z nabízených gerojů a vydáte se zjednat klid. Měla by zde být i možnost implementovat si hrdinu z prvotního dobrodružství.

Něco nám říká, že tahle výprava do světa Gothicu bude úplně poslední, každopádně stále věříme, že půjde o slušný kousek, a tak vzhlížíme k 25. březnu, kdy má datadisk vyjít pro PC a Xbox 360. PC verze se dočká českých titulků.