Zavřít reklamu

Epic Mickey 2: The Power of Two hezky česky

Očekávaný titul Epic Mickey 2: The Power of Two bude s českým dabingem a českými titulky.

8. 8. 2012    

Společnost Comgad s  radostí oznamuje,že toužebně očekávaný titul od Disney Epic Mickey 2: The Power of Two vyjde v České Republice a na Slovensku již 19. listopadu 2012. Myšák Mickey a králík Osvald jako parťáci budou putovat Pustinami, alternativním světem plným zapomenutých disneyovských postav a atrakcí. Pomocí kouzelného štětce a manipulace s elektřinou zachrání tyto dvě sympatické postavičky magický svět, který zdobí propracovaná grafika a herní fyzika.

Jedná se o rozsáhlou hru, kde budou hráči objevovat známé i neznámé lokace, mluvit s oblíbenými postavičkami od Disneyho a plnit pro ně všemožné úkoly. Na jejich volbách bude záležet vývoj celého příběhu a postoj ostatních postav. Právě hráči rozhodnou, jak přetvořit svět Pustin. A pokud s výsledkem nebudou spokojeni, mohou si hru zahrát znovu a dohrát ji zcela jiným způsobem.

PC Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásahkompletní profesionální česká verze hry s dabingem, na kterém se podíleli: Michal Michálek (Mickey), Jan J. Nedvěd (Osvald – vůbec poprvé v dějinách promluví!), Rudolf Kubík (Gremlin Gus), Petr Wajsar (Šílený doktor), Jan Vondráček (Goofy), Hana Krtičková (Daisy), Pavel Franek (Donald), Ota Jirák (Pete).V dalších rolích zazní Daniela Bartáková, Stanislav Fišer, Petr Gelnar, Michal Holán, Miriam Kantorková, Jiří Knot, Petr Oliva, Martin Sobotka, Libor Terš, Pavel Tesař, Bohdan Tůma, Vilém Udatný a další.

Vydařený dabing korunují skvěle nazpívané písničky, kterých je ve hře hned několik.