Zavřít reklamu

EA připravuje několik Star Wars titulů

Star Wars tituly mají před sebou velkou budoucnost. EA právě tvoří minimálně 3 nové hry.

13. 6. 2016    

Budoucnost značky Star Wars je v rámci filmové produkce poměrně jistá. Ohledně her jsme neměli až tak jasno a EA se to rozhodlo včera změnit. Na své konferenci sice neukázaly většinu těchto her přímo, ale představili svůj plán, dle něhož až do roku 2019 budou vycházet různé Star Wars hry.

Aktuálně se připravuje velké DLC pro Star Wars: Battlefront, jedná se o Bespin. Kromě toho také vzniká nový Star Wars: Battlefront, který zřejmě vyjde příští rok. Na hře pracuje Jade Raymond a její malý tým, společně se studiem Criterion. Nový Battlefront obsáhne také nové filmy, tedy aktuální epizody.

Visceral Games zatím nechali Issaca Clarkea spát, a tak místo toho pracuje na novém Star Wars. Přesný název neznáme. Příběh je také v utajení, píše jej Amy Hennig (scénáristka Uncharted 1-3). Půjde o akční adventuru s datem vydání v roce 2018. zřejmě to bude pěkná náhrada za kdysi zrušené Star Wars: 1313. Na této hře taktéž pracuje i Jade Raymond a její tým.

Poslední hrou z univerza je titul od Respawn Entertainment. Má jít o akční hru z pohledu třetí osoby, ale měla by se odehrávat v úplně jiné době než aktuálně protěžované hry a snímky. V následujících měsících se asi dozvíme více.